O nasYCF to francuski producent specjalizujący się w segmencie minimotocykli. Firma została założona w 2004r. przez Yannick'a Coquard'a - reprezentanta Francji w motocrossie, który w trakcie kariery uzupełniał swój trening zabawą na motocyklach typu pit bike. Dzięki współpracy z Dimitrim Bera firma YCF przeszła ewolucję, od garażowej produkcji do światowego lidera w segmencie mini. 

YCF stało się uznaną marką i prawdziwym producentem, który sprzedaje swoje motocykle w 15 krajach na całym świecie.

YCF posiada własny dział badań i rozwoju umiejscowiony we Francji, a od 2009 roku także własną fabrykę w Chinach. Dzięki posiadaniu własnej linii produkcyjnej YCF jest w stanie kontrolować na każdym etapie proces produkcji. Dzięki temu jakość motocykli YCF utrzymywana jest  na wysokim poziomie, a unikalne rozwiązania wyróżniają tę markę na rynku.

Każdego roku w ofercie YCF znajduje się około 15 różnych modeli pit bike'ów, kilka modeli BIGY (koła 17"/14") a od niedawna także mini flat track SUNDAY MOTORS w dwóch wersjach.

Największą popularnością cieszą się motocykle klasy pit bike, które mogą być wykorzystywane zarówno na trasach off-road, jak również na torach asfaltowych. W sprzedaży znajdują się wersje z silnikami o pojemności od 50 do 190 cm3, by móc dopasować sprzęt do oczekiwań każdego użytkownika.

Produkty YCF to motocykle idealne do zabawy, a także do poważnej rywalizacji, o czym można się przekonać na własnej skórze w wielu miejscach naszego kraju, dzięki sieci dealerskiej stworzonej przez YCF POLSKA.